Reklama

Bili go drewnianym kijem. Chcieli odzyskać pieniądze, których nie był im winien

Bili 43-latka pięściami i drewnianym kijem oraz grozili pozbawieniem życia. Mowa o dwóch kobietach oraz ich kompanie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że napastnicy żądali od niego zwrotu wierzytelności.

- W tym tygodniu do międzyrzeckiego komisariatu zgłosił się 43-letni mieszkaniec miasta. Z relacji mężczyzny wynikało, że został pobity przez znane mu osoby. Sprawcy bili go pięściami i drewnianym kijem po całym ciele. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała, utracił też posiadany telefon komórkowy. Z relacji zgłaszającego wynikało, że napastnicy żądali od niego zwrotu wierzytelności, jednak on nie ma wobec nich żadnych zobowiązań. Wcześniej sprawcy grozili mu także pozbawieniem życia. Do tych zdarzeń dochodziło od końca maja bieżącego roku - podkreśla kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji. 

Zatrzymano do sprawy troje mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego, dwie kobiety w wieku 21-44 lat oraz ich 58-letniego kompana. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów. Wobec trojga podejrzanych zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji połączonego z zakazem kontaktowania się osobistego, telefonicznego i e-mailowego z pokrzywdzonym oraz zakazem zbliżania się do niego.

Reklama

O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości