Reklama

Ciężarówka stanęła w płomieniach. Jedna osoba zginęła

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na krajowej "dwójce". Ciężarówka stanęła w płomieniach. Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu.



Do wypadku doszło przed godziną 23 na drodze krajowej nr 2, między ulicą Brzeską a Północną w Białej Podlaskiej. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką prowadzoną przez białorusina. Kierujący Roverem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w ciężarówkę.



Ciągnik siodłowy marki DAF stanął w płomieniach. Paliła się naczepa wraz z zawartością. Kierowca tego samochodu zdążył uciec i nie doznał poważniejszych obrażeń.



Kierowca samochodu osobowego nie przeżył zderzenia. 21-latek z Janowa Podlaskiego zginął na miejscu.



Na miejscu pojawiło się pięć zastępów straży pożarnej, karetki pogotowia, policja oraz prokurator. Strażacy przystąpili do gaszenia pożaru i zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Ruch w tym miejscu jest wstrzymany. Utrudnienia mają potrwać do rana. Policja wyznaczyła już objazd.



Informacje o wypadku otrzymaliśmy od czytelniczki Kasi.

https://youtu.be/rN2jGp5oR54
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości