Reklama

Dodatkowy punkt szczepień w Międzyrzecu Podlaskim

Program szczepień jest sprawnie realizowany w całej Polsce. W celu usprawnienia i ułatwienia dostępu, juz w od początku maja będzie można zaczepić się w nowym punkcie szczepień powszechnych, który powstanie na ulicy Wiejskiej 13, w budynku Przychodni Specjalistycznej SP ZOZ.

Punkt będzie czynny juz od 4 maja i dysponuje wolnymi miejscami dla roczników, które zostały objęte szczepieniem. 10 maja mozliwość zaszczepienia będąmiłay wsyztskie te osoby, które wyraziły na nie chęć. Placówka czynna będzie w godzinach 8-18. Aby dokonać rejestracji należy zadzwonić na infolinię pod numerem 989, poprzez e-rejestrację na stronie www.pacjent.gov.pl, poprzez wysłanie SMS o treści "Szczepimy się" na numer 880 333 333 lub poprzez bezpośredni zapis w punkcie szczepień  (najlepiej telefonicznie- 83 371 83 05).

Podczas dokonywania rejestracji należy posiadać swój numer PESEL oraz podać numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłana informacja o terminie i miejscu szczepienia. W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania punktu szczepień pacjenci proszeni są o przestrzeganie wyznaczonej godziny szczepienia. Przed szczepieniem, pacjent zobowiązany jest wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego w punkcie szczepień lub przyjść z wypełnionym kwestionariuszem. Formularze i inne informacje o szczepieniach w SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim dostępne także na stronie https://spzozmc.pl/

Reklama

Podmiotem organizującym jest samorząd powiatu bialskiego.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości