Już 31 maja 2025 roku w Sosnówce odbędzie się wielkie święto najmłodszych mieszkańców gminy – Gminny Dzień Dziecka, który zapowiada się jako niezapomniane wydarzenie pełne zabawy, śmiechu i kolorów!
W godzinach od 13:00 do 18:00 na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej im. JI Kraszewskiego w Sosnówce będzie czekać na atrakcje dla dzieci i całych rodzin.
Organizatorzy – Wójt Gminy Sosnówka Marcin Babkiewicz, Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna, Koło Gospodyń Wiejskich „Sosnowianki” oraz OSP Sosnówka – zadbali o to, aby nikt się nie nudził. Dzięki dostępności Gminnej Komisji ds. Rozwiązywanie problemów alkoholowych będzie dostępne dla wszystkich – wstęp wolny!
Na koniec będą także: mechanizm biblioteczny, pokaz sprzętu OSP, kurtyna wodna, przejażdżki quadem i konne, dmuchańce, grill z KGW „Sosnowianki”, kolorowe warkoczyki, punkty gastronomiczne, lody i stoisko z zabawkami.
To ograniczone, przez zarządcę czasu na świeżym powietrzu, bawiącego się i integrującego z lokalną społecznością. Organizatorzy zapraszają całą rodzinę – niech ten dzień stanie się wspomnieniem, które dzieci zabiorą ze siebie na długo!

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze