Chcesz ciekawie spędzić wakacyjny wieczór ze swoim dzieckiem? Gminne Centrum Kultury w Drelowie zaprasza rodziców i ich pociechy na inaugurację autorskiego projektu „Granie na Czytanie", już w tę sobotę, 20 lipca.
Gminne Centrum Kultury w Drelowie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie rodzinne, „Granie na Czytanie”. W sobotę, 20 lipca o godzinie 19:00, będzie możliwość spotkania się podczas plenerowej sesji czytania i muzyki na żywo. W przypadku niepogody, wydarzenie odbędzie się w Sali Widowiskowej GCK. Podczas pierwszego spotkania, dzieci i ich rodzice wysłuchają opowieści o Przedziadku i jego Ancymonach, autorstwa Paula McCartneya, czytanych przez profesjonalnego lektora przy akompaniamencie akordeonu. Udział w wydarzeniu „Granie na Czytanie” jest bezpłatny, organizatorzy proszą o zabranie własnych koców.
Szczegóły Wydarzenia
Data: Sobota, 20 lipca
Czas: 19:00
Miejsce: Plener przy Gminnym Centrum Kultury, w razie niepogody: Sala Widowiskowa Gminnego Centrum Kultury
Program „Granie na Czytanie”:
Książka: „Przedziadek i jego Ancymony”
Na pierwszym spotkaniu dzieci i ich rodzice będą mogli usłyszeć fragmenty książek autorstwa Paula McCartneya o przygodach Przedziadka i jego Ancymonach.
Lektor: profesjonalny narrator
Tekst książki zostanie przeczytany przez doświadczonego lektora, który wprowadzi słuchaczy w świat przygód bohaterów.
Instrument na żywo: akordeon
W trakcie czytania historii, na żywo zagra akordeonista, który, komponując swoją muzykę z opowiadaniami, doda im wyjątkowego klimatu.
„Granie na Czytanie” to wyjątkowa inicjatywa, która łączy literaturę i muzykę, oferując niezapomniane wrażenia dla dzieci i rodziców. Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w magicznej atmosferze przy dźwiękach akordeonu i opowieściach Paula McCartneya.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze