Reklama

Koncert kolęd „Lulajże Jezuniu”. Na ratunek dla serduszka Paulinki Tarasiuk

23/01/2023 15:00
STY28

kościół pw. św. Mikołaja, Rozwadówka 45 godz: 17:00

Wójt Gminy Sosnówka, Proboszcz Parafii pw. św. Mikołaja w Rozwadówce oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce zapraszają na koncert kolęd. W trakcie wydarzenia odbędzie się zbiórka na rzecz 7-letniej Paulinki.

28 stycznia o godzinie 17 w kościele pw. św. Mikołaja w Rozwadówce odbędzie się koncert kolęd pt. „Lulajże Jezuniu”. Tego dnia będzie można posłuchać śpiewu Scholi Parafii pw. Narodzenia NMP w Motwicy, Zespołu Muzycznego ze Szkoły Podstawowej w Horodyszczu (prowadzonej przez Annę Bartkowską), Młodzieżowego Zespołu Obrzędowego w Rozwadówce, Zespołu Śpiewaczy z Rozwadówki, Zespołu „Biesiadnicy” z Żeszczynki, Chóru z Dubicy, Grupy Kolędniczej "Z Gwiazdą" oraz Zespołu „Jarzębina” z Zabłocia.

Podczas koncertu odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz Paulinki Tarasiuk z Sosnówki. Dziewczynka urodziła się ze skomplikowaną wadą Tetralogia Fallota z atrezją zastawki pnia płucnego. Jej serce staje się coraz bardziej niewydolne, a jedyną szansą na przeżycie 7-latki jest kosztowna operacja w Bostonie.

W internecie trwa zbiórka, której celem jest zebranie miliona złotych. Bardzo prosimy o wpłaty i udostępnianie linku: https://www.siepomaga.pl/paulinka

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości