Po raz kolejny bialscy motocykliści oraz właściciel małej gastronomii organizują akcję charytatywną. Pieniądze za zakupione tego dnia kebaby trafią do okolicznych Domów Dziecka.
Bialscy motocykliście wraz z właścicielem gastronomii przy rondzie na ul. Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej po raz kolejny organizują akcję charytatywną. Moto Mikołajki 2021 odbędą się w niedzielę (5 grudnia) na placu przy kebabie. Tym razem będzie to mikołajkowa akcja, z której zebrane środki zostaną przekazane okolicznym Domom Dziecka.
Cały utarg zebrany tego dnia zostanie przekazany właśnie na Domy Dziecka. Ponadto będzie można wrzucać datki do puszek oraz podarować dzieciom słodycze, gry, środki higieny, czystości czy artykuły szkolne.
Akcja rozpocznie się o godzinie 11 zbiórką motocyklistów na placu. Chwilę później wyruszą oni na paradę miastem. O godzinie 12 rozpocznie się zbiórka pieniędzy oraz artykułów. Zakończenie zbiórki przewidziano na godzinę 15.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze