To będzie jeden z pierwszych marcowych akcentów kulturalnych w mieście. W piątek, 6 marca, o godz. 18.00 w sali 115 w budynku Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przy ul. Warszawskiej 11 odbędzie się wernisaż wystawy „Wewnętrzny duch przeciwko niepohamowanemu postępowi”. Swoje najnowsze obrazy zaprezentuje Bialczanin- Adam Korszun.
Ekspozycję przygotowała Galeria Podlaska, która obecnie działa w tymczasowej siedzibie w BCK. Wystawę będzie można oglądać od 6 marca do 1 kwietnia.
Adam Korszun urodził się w 1970 roku w Białej Podlaskiej. Jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie oraz Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom uzyskał w pracowniach Jana Tarasina i Gustawa Zemły.
Zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym, rzeźbą w gipsie, instalacją rzeźbiarską i muzyką syntezatorową. Uczestnik wielu wystaw i plenerów.
Wystawę można oglądać:
w poniedziałki, czwartki i piątki w godz. 8.00–16.00,
we wtorki w godz. 10.00–16.00,
w środy w godz. 10.00–18.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze