Reklama

Nagrodzą najlepszych przedsiębiorców

Po raz szósty Bialskopodlaska Izba Gospodarza organizuje konkurs, w którym wygraną stanowi Nagroda Biznesowa BPIG. Przedsiębiorstwa z ośmiu powiatów będą rywalizować w czterech kategoriach.



Konkurs „Nagroda Biznesowa BPIG” za rok 2017 ma na celu promocję najlepszych przedsiębiorstw z naszego regionu, wspieranie firm działających zgodnie z prawem, a także kształtowanie pozytywnego wizerunku Południowego Podlasia, jako dogodnego obszaru do prowadzenia działalności gospodarczej.



Właściciele przedsiębiorstw  mogą składać rekomendacje i oświadczenia do 10 maja.

Kategorie, w których rozegra się rywalizacja: „Udany start”, „Innowacyjna firma”, „Lider Przedsiębiorczości” oraz „Przedsiębiorca Roku”.



Kryteria jakie firmy muszą spełnić aby przystąpić do konkursu oraz szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości