W dniach 22–23 maja 2025 roku studenci Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II oraz mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mieli okazję uczestniczyć w corocznych juwenaliach, które w tym roku odbędą się pod nazwą "Noctualia".
Obchody rozpoczną się w czwartek, 22 maja, o godz. 17:30 pod Rektoratem Uczelni. Symboliczne otwarciem będzie tradycyjne „Bitwa o Klucze do Miasta i Akademii”, po której uczestnicy przejdą w jawach przychodzących na teren głównej działalności.
Pierwszego dnia na występie: Medusa, Jamal oraz Kabe . W piątek, 23 maja, program muzyczny poświęcony się o godz. 18:30, a wśród uczestników wystąpi zespół Video, DJ Dziekan oraz grupa Modelki .
Organizatorzy zapowiadają dodatkowe atrakcje towarzyszące, jednak szczegóły pozostają niespodzianką. Po zakończeniu koncertu każdego dnia, który podlega oficjalnym after-party w Klubie „Długi Weekend” .
Impreza odbędzie się na terenie przy ul. Sidorskiej 107. Wstęp na wszystkie osoby powyżej 16. roku życia jest bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze