Reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej przeszkolił pracodawców

W Powiatowym Urzędzie Pracy przeszkolono pracodawców w zakresie wypełniania wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy kierowany jest do pracodawców i pracowników. Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej 1 lutego zorganizował dla pracodawców spotkanie dotyczące zasad prawidłowego wypełniania wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

Od 9 lutego do 11 lutego  przyjmowane będą wnioski pracodawców o finansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jurand ze spychowa - niezalogowany 2022-02-02 21:37:27

    Zawsze, jak widzę urząd pracy to mam taką refleksję, że daje on tylko pracę zatrudnionym tam urzędnikom :(

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości