Reklama

Srebrny medal wywalczyły siatkarki z "dziewiątki"

Dziewczęta z Publicznego Gimnazjum nr 6 w Białej Podlaskiej wróciły ze srebrnym medalem. W Finale Wojewódzkim gimnazjalistki pokonały drużynę z Lublina oraz z Tomaszowa Lubelskiego.



Dziewczęta z Publicznego Gimnazjum nr 6 w Białej Podlaskiej uczestniczyły w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej. Odbyło się to w zeszłą środę (7 marca) w Piaskach pod Lublinem. Siatkarki walczyły z  mistrzyniami sześciu rejonów Lubelskiego województwa. Podopieczne Izabeli Łukaszuk wywalczyły srebrny medal pokoknując  gimnazjum z Lublina oraz z Tomaszowa Lubelskiego. Następna walka o pierwsze miejsce rozegra się pomiędzy siatkarkami z PG6 a gimnazjalistkom ze Świdnika.



Skład drużyny:

Julia Hałabuda, Julia Ulaniuk, Stella Łukaszuk, Weronika Charkiewicz, Gabriela Pomorska, Małgorzata Kurasińska, Karolina Iwaniuk, Alicja Grodzicka, Oliwia Klimiuk, Aleksandra Drobek, Weronika Gryta, Joanna Pyrka, Julia Kozik, trener - Izabela Łukaszuk.12
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości