Reklama

Święto kierowców i krwiodawców w Białej Podlaskiej. Wspólna akcja z myślą o bezpieczeństwie i pomocy

20 lipca w parafii pw. św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej odbędzie się coroczne Święto kierowców i krwiodawców, organizowane wspólnie przez parafię, firmę Hemarex, serwis Zamel oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

 

 

 

W niedzielę 20 lipca w parafii pw. św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej odbędzie się coroczne Święto kierowców i krwiodawców, organizowane wspólnie przez parafię, firmę Hemarex, serwis Zamel oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

Wydarzenie ma na celu połączenie troski o bezpieczeństwo w ruchu drogowym z realną pomocą dla osób poszkodowanych w wypadkach – poprzez zbiórkę krwi.

 

 

Program wydarzenia:

10:00 – Msza Święta w intencji kierowców oraz wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Reklama

9:00–13:00 – Akcja Honorowego Oddawania Krwi. Na miejscu obecny będzie mobilny punkt poboru krwi, w którym każdy pełnoletni uczestnik będzie mógł oddać krew na rzecz osób potrzebujących.

Poświęcenie pojazdów – po każdej Mszy Świętej będzie możliwość poświęcenia samochodów, motocykli oraz rowerów.

Organizatorzy zachęcają zarówno kierowców, jak i rowerzystów oraz pieszych do udziału. To nie tylko okazja do modlitwy o bezpieczne podróże, ale też do zaangażowania się w realną pomoc dla osób, które często stają się ofiarami wypadków drogowych.

Reklama

Wydarzenie odbędzie się przy Parafii pw. św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej przy ul. Pokoju 14.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości