Reklama

Uczennica ze "Staszica" laureatką Olimpiady

Jedną z aż 1400 uczestników Olimpiady z języka rosyjskiego była Anna Myronenko, która zajęła IV miejsce i otrzymała tytuł laureata.



Anna Myronenko, uczennica IV LO im. Stanisława Staszica, zajęła IV miejsce w XLIX edycji Olimpiady Języka Rosyjskiego. Tym samym, uzyskała tytuł laureata Olimpiady Języka Rosyjskiego, co jest równoznaczne ze zwolnieniem z matury oraz uzyskaniem 100 procent z poziomu podstawowego oraz rozszerzonego. Ania jest uczennicą klasy pierwszej, zatem stres przedmaturalny jej nie dosięgnie.



Finał ogólnopolski Olimpiady miał miejsce w dniach 14-15 kwietnia w Warszawie. Opiekunką uczennicy była mgr Sylwia Kryńska–Kawka.



Uczennica oprócz tego, że jest miłośniczką języka rosyjskiego, interesuje się również nauką innych języków obcych. Bardzo lubi śpiewać i malować, a w związku z tym bierze udział w licznych konkursach muzycznych i plastycznych. Interesuje ją również taniec klasyczno-nowoczesny. Tańczy w Akademii Tańca "Dance Academy Studio" działającej przy Bialskim Centrum Kultury.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości