Reklama

Udaremniono przemyty ponad 34 tys. paczek papierosów

Funkcjonariusze lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zabezpieczyli ponad 34 tys. paczek nielegalnych papierosów. Przemyty zostały wykryte w pociągach towarowych. Wartość rynkowa zatrzymanego towaru to ponad pół miliona zł.

Prawie 19 tys. paczek nielegalnych papierosów zabezpieczyli funkcjonariusze z Oddziału Celnego w Małaszewiczach. Na podstawie wskazania urządzenia RTG rewizji poddano dwa wagony pociągu towarowego wjeżdżającego z Białorusi. Nielegalne wyroby ukryte były na ładunku cegieł. 

Z kolei w Terespolu funkcjonariusze udaremnili przemyt ponad 15,3 tys. paczek papierosów. Również i w tym przypadku nielegalne wyroby ukryte były w wagonie składu towarowego. Paczki z papierosami funkcjonariusze wykryli w ładunku torfu.

Reklama

Wartość rynkowa zabezpieczonych papierosów to ponad pół miliona zł. 

W obu sprawach toczą się postępowania karne skarbowe.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    waldek - niezalogowany 2022-12-12 12:16:19

    dlaczego nie widać komentarzy, cenzura czy co ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pasza Maszynista - niezalogowany 2022-12-12 19:35:07

    A nie lepiej było poczekać i wyłapać tych fra-jerów , którzy będą odbierać ten towar . Wyłapać odbiorców lub ich wystrzelać . Co służby nie mają ostrej długiej broni z której można pociągnąć ogniem seryjnym i powystrzelać przemytników odbiorców . Hej Bawmy się .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości