Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej poinformował, że od 20 lutego 2025 roku, w związku z remontem ul. Podleśnej na odcinku od ul. Kruczej do ul. Łomaskiej, linie autobusowe „B” i „I” będą kursowały zmienionymi trasami.
Autobusy linii „B” będą kierowane objazdem przez ul. Witoroską i Łomaską, co dotyczy stosowania się z przystanków Podleśna 1, Podleśna 2, Podleśna 3, Łomaska 2 i Łomaska 3. W zamian pasażerowie będą mogli korzystać z przystanków Witoroska 1, Witoroska 2 oraz Łomaska 4.
Z kolei linia „I” pojedzie przez ul. Kruczą, a następnie ul. Witoroską i Łomaską. W związku z tym wyjaśnione przystanki Drzewieckiego, Drzewieckiego NŻ, Podleśna 3, Łomaska 2 i Łomaska 3. W zamian autobusy będą zatrzymywać się na przystankach Podleśna 1, Podleśna 2, Łomaska 4 oraz Krucza 2, który będzie funkcjonował jako zatrzymany.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A co z mieszkańcami ul Łomaskiej, może tak w zamian zwiększyć ilość linii C.
A co z mieszkańcami ul Łomaskiej, może tak w zamian zwiększyć ilość linii C.