Reklama

Zniszczyli szybę w budynku dworca kolejowego w Białej Podlaskiej

Sprawca uszkodził drzwi na dworcu kolejowym w Białej Podlaskiej. Załapany przez policję 25-letni mieszkaniec gminy Piszczac przyznał się do wybicia szyby.

W ubiegłym tygodniu policjanci z bialskiej placówki przyjęli zawiadomienie dotyczące uszkodzenia mienia na terenie dworca kolejowego w Białej Podlaskiej. Ze zgłoszenia wynikało, iż sprawcy uszkodzili drzwi wejściowe do poczekalni dworca. Straty zostały oszacowane na ponad tysiąc złotych. Sprawą zajęli się policjanci, którzy zwalczają przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze potwierdzili personalia mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego czynu, ponieważ tego dnia zostali oni legitymowani przez patrol Straży Ochrony Kolei. Okazało się, że są to dwaj mieszkańcy powiatu bialskiego w wieku 17-25 lat.

Zarzuty w tej sprawie usłyszał już 25-letni mieszkaniec gminy Piszczac. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Incydent tłumaczył spożytym alkoholem. W czwartek (20 stycznia) zarzuty usłyszał również 17-latek mieszkający w Białej Podlaskiej. - informuje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej komendy policji.

Reklama

O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za czyn, który popełnili grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości