Odbyła się kolejna studniówka w mieście. Uczniowie nie pierwszy raz zachwycili przybyłych niezwykłym polonezem i wzruszającym walcem.
Uczniowie z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej świętowali symboliczne sto dni do matury w Hotelu Polonia w Grabanowie. Młodzież kolejny raz zachwyciła polonezem, tradycyjnym tańcem studniówkowym oraz walcem.
Studniówka była idealną okazją, aby podziękować dyrektorom, wychowawcom oraz rodzicom.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dziewczyny ! Idziecie jak na rozstrzelanie. Może ze dwie się uśmiechają a reszta idzie jakby na tortury. Dotyczy to wszystkich maturzystów nie tylko ze Staszica. Ludzie toż to jedyny taki bal w życiu. Żadna zębów nie pokażę , bierzcie przykład z prezydenta. Ten wszędzie zęby wali - czy trzeba czy nie trzeba. Jedna z niewielu rzeczy co mu nieźle wychodzi dobra mina ...
Dziewczyny ! Idziecie jak na rozstrzelanie. Może ze dwie się uśmiechają a reszta idzie jakby na tortury. Dotyczy to wszystkich maturzystów nie tylko ze Staszica. Ludzie toż to jedyny taki bal w życiu. Żadna zębów nie pokażę , bierzcie przykład z prezydenta. Ten wszędzie zęby wali - czy trzeba czy nie trzeba. Jedna z niewielu rzeczy co mu nieźle wychodzi dobra mina ...