Reklama

Bal maturalny IV Liceum Ogólnokształcącego imienia Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej

Odbyła się kolejna studniówka w mieście. Uczniowie nie pierwszy raz zachwycili przybyłych niezwykłym polonezem i wzruszającym walcem.

Uczniowie z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej świętowali symboliczne sto dni do matury w Hotelu Polonia w Grabanowie. Młodzież kolejny raz zachwyciła polonezem, tradycyjnym tańcem studniówkowym oraz walcem.

Studniówka była idealną okazją, aby podziękować dyrektorom, wychowawcom oraz rodzicom.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wandzia - niezalogowany 2022-02-16 12:59:19

    Dziewczyny ! Idziecie jak na rozstrzelanie. Może ze dwie się uśmiechają a reszta idzie jakby na tortury. Dotyczy to wszystkich maturzystów nie tylko ze Staszica. Ludzie toż to jedyny taki bal w życiu. Żadna zębów nie pokażę , bierzcie przykład z prezydenta. Ten wszędzie zęby wali - czy trzeba czy nie trzeba. Jedna z niewielu rzeczy co mu nieźle wychodzi dobra mina ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości