26 czerwca w Michałówce odbyło się zebranie wiejskie, podczas którego przeprowadzono wybory sołtysa. Wybory zostały zorganizowane po rezygnacji z pełnienia funkcji przez dotychczasową sołtys, Danutę Daniewicz.
Mieszkańcy wybrali na nową sołtys Ewę Zuzulę, która będzie pełnić tę funkcję w kolejnych latach.
Podczas zebrania podziękowano Danucie Daniewicz za dotychczasową działalność oraz zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności. Nowo wybranej sołtys złożono gratulacje oraz życzenia pomyślności i owocnej współpracy z mieszkańcami w realizacji inicjatyw służących rozwojowi Michałówki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze