Reklama

Świadectwa rozdane. Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Leśnej Podlaskiej

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Leśnej Podlaskiej zakończyli rok szkolny 2025/2026. Podczas piątkowej uroczystości odebrali świadectwa oraz stypendia wójta gminy.

W piątek 26 czerwca w Szkole Podstawowej w Leśnej Podlaskiej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Podczas wydarzenia podsumowano miesiące nauki, a także złożono podziękowania uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom. Złożono także życzenia dobrych i bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Małgorzata Adach w swojej wypowiedzi zwróciła się do uczniów:
- Pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczniom za wysiłek, wytrwałość i zaangażowanie. Każdy z was rozwijał swoje talenty, zdobywał nową wiedzę i umiejętności. Gratuluję szczególnie tym, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, konkursach i zawodach sportowych, ale również tym, którzy każdego dnia sumiennie pracowali nad własnym rozwojem na miarę własnych sił.

Szczególne słowa skierowała również do uczniów klas ósmych, którzy oficjalnie zakończyli edukację w szkole podstawowej:
- Dzisiaj kończy się ważny etap waszego życia. Żegnacie mury szkoły podstawowej, miejsca w którym przez osiem lat zdobywaliście wiedzę, nawiązywaliście przyjaźnie, przeżywaliście radości i pokazywaliście trudności. Zostawiacie tutaj część swojej historii, ale zabieracie ze sobą doświadczenia, wspomnienia i wartości, które będą towarzyszyć wam w dalszej drodze. Życzę wam odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań, wiary we własne możliwości oraz wytrwałości w realizacji marzeń. Niech szkoły, do których traficie, staną się miejscem dalszego rozwoju i sukcesów. Pamiętajcie że zawsze będziecie częścią naszej szkolnej społeczności i z dumą będziemy śledzić wasze osiągnięcia.

Podczas uroczystości uczniowie otrzymali stypendia wójta gminy Leśna Podlaska oraz świadectwa z wyróżnieniem. Stypendia wręczyli wójt gminy Paweł Kazimierski oraz przewodnicząca rady gminy Ewa Kulińska.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości