W niedzielę 21 czerwca na placu przy świetlicy w Ciciborze Dużym odbył się festyn rodzinny pod hasłem “Bezpieczne wakacje”. Wydarzenie przyciągnęło licznych mieszkańców miejscowości oraz okolic, a organizatorzy wydarzenia zapewnili uczestnikom mnóstwo atrakcji.
W niedzielne popołudnie na placu przy świetlicy w Ciciborze Dużym odbył się festyn rodzinny pod hasłem “Bezpieczne wakacje”. Organizatorami wydarzenia byli: sołtys Justyna Opolska, radna gminy Marta Piotrowska, Ochotnicza Straż Pożarna, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenie Aktywna Wieś Cicibór Duży.
Na uczestników festynu czekało wiele atrakcji, takich jak dmuchaniec, animacje, konkursy z nagrodami oraz kącik kreatywnych warsztatów, gdzie można było między innymi stworzyć własne bransoletki lub zawieszki. Strażacy z OSP przygotowali natomiast konkurencje sprawnościowe, takie jak biegi w workach, przeciąganie liny i bieg w butach strażackich. Uczestnicy wydarzenia mieli również okazję zwiedzić wóz strażacki i radiowóz policyjny.
Podczas festynu nie zabrakło także poczęstunku przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich oraz ogniska z kiełbaskami.
Wydarzenie było świetną okazją do integracji mieszkańców oraz aktywnego spędzenia niedzielnego popołudnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze