Reklama

I Wieczory Teatralne w gminie Międzyrzec Podlaski. Zaprasza Klub Seniora

10/10/2022 21:54
PAŹ14

14 października godzinie 18 w Domu Ludowym w Zaściankach odbędzie się przedstawienie pod tytułem „Letnicy na wsi”; 15 października godzinie 18 w Domu Ludowym w Berezie odbędzie się przedstawienie pod godz: 18:00

„Pierwsze, jedyne i niepowtarzalne, pełne śmiechu, wzruszeń i zaskoczeń spektakle teatralne” – takimi słowami zapowiadają swoje występy członkowie Klubu Seniora z gminy Międzyrzec Podlaski.

„Zaskakują, wbijają w fotel, mają szansę trafić na Brodway” – dodał rzekomo niejaki „słynny anonimowy reżyser”. By przekonać się o prawdziwości tych cytatów, najlepiej pojawić się na jednym z Wieczorów Teatralnych, gdzie wystąpić ma ponad pięćdziesięciu aktorów.

Kalendarium spektakli przedstawia się następująco:

  • 14 października godzinie 18 w Domu Ludowym w Zaściankach odbędzie się przedstawienie pod tytułem „Letnicy na wsi”;

  • 15 października godzinie 18 w Domu Ludowym w Berezie odbędzie się przedstawienie pod tytułem „Wesele”;

    Reklama
  • 16 października godzinie 15 w Remizie OSP w Rzeczycy odbędzie się przedstawienie pod tytułem „Andrzejkowe wieczorki”;

  • 21 października godzinie 18 w Remizie OSP w Tłuśćcu odbędą się przedstawienia „Przystanek na trasie Moskwa-Berlin, gdzie glina zmienia się w złoto" oraz "Dlaczego Kożuszki”.

    Dodatkowo 14,15 i 21 października wyświetlona będzie bajka międzypokoleniowa „Jaś i Małgosia. Bajka dla dzieci i dorosłych” przygotowana przez Klub Seniora w Koszelikach.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości