Reklama

Biała Podlaska: Skandaliczne zniszczenie mienia przez nastolatków! Policja ustaliła sprawców, którzy bez powodu wybili okna

Bialscy policjanci ustalili sprawców wybicia niemal 150 szyb w oknach dachowych budynku, na szkodę kilku bialskich firm. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 80 tys. zł.

Pod koniec czerwca bialscy policjanci zostali powiadomieniu o wybiciu okien dachowych i tzw. świetlików na szkodę jednej z bialskich firm.

- Pokrzywdzony nie podejrzewał wówczas nikogo o zniszczenie jego własności. Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu. W trakcie prowadzonych czynności ustalili, że nieznani sprawcy wybili też okna należące do innych firm znajdujących się w tym samym budynku. Łączna wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 80 tys. zł - zaznacza kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Reklama

Policjanci ustalili, że udział w tym zdarzeniu mogą mieć trzej nastolatkowie w wieku 14-15 lat. W trakcie rozmowy z młodzieńcami ci przyznali, że weszli na dach i zupełnie bez żadnego powodu zaczęli kopać w okna uszkadzając je.

O dalszym losie nastolatków zadecyduje sąd rodzinny.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości