77-latek, który próbował ugasić pożar trawy na terenie swojej posesji doznał rozległych poparzeń. Leżącego mężczyznę wydobyli strażacy. Mężczyzna trafił do szpitala, niestety jego życia nie udało się uratować. Do pożaru doszło w miejscowości Wygoda w gminie Wisznice.
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę na terenie jednej z posesji w gminie Wisznice.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 77-latek usiłując ugasić pożar trawy oraz pryzmy drewna na terenie swojej posesji upadł doznając rozległych poparzeń ciała. Sąsiedzi, którzy ruszyli z pomocą usiłowali wydostać mężczyznę, jednak z uwagi na wysoką temperaturę okazało się to niemożliwe. Leżącego 77-latka wydobyli strażacy, którzy dotarli na miejsce. - informuje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.
Mężczyzna został przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak jego życia nie udało się uratować.
- Ustalamy wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku - dodaje komisarz.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze