27/06/2026 | Autor: Redakcja BP24.pl | źródło: bp24.pl
Niedzielny piknik w parku przy GOK w Zalesiu przyciągnął tłumy dzięki świetnej pogodzie i bogatemu programowi. Największą atrakcją było spotkanie z Andrzejem Gołotą, który rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Dzieci bawiły się na dmuchańcach, w konkursach i przy stoiskach ze słodkościami. Był też grill, kurtyna wodna od OSP i finałowe Piana Party.