Reklama

37-latek z Białej Podlaskiej zatrzymany za ogromną ilość narkotyków – grozi mu 10 lat więzienia

26 września bialscy kryminalni zatrzymali 37-letniego mieszkańca miasta, u którego w mieszkaniu ujawniono znaczną ilość środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, haszysz oraz tabletki ekstazy, których ilość pozwalałaby na sporządzenie ponad 200 porcji dealerskich.

Policjanci działali po otrzymaniu informacji, że mężczyzna może posiadać nielegalne substancje. W trakcie przeszukania mieszkania potwierdzili te doniesienia. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana, haszysz oraz ekstazy.

37-latek został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Na czas postępowania zastosowano wobec niego dozór Policji. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli od mężczyzny gotówkę na poczet przyszłych kar i grzywien.

Reklama

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: KMP Biała Podlaska
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości