Reklama

"Być jak Charlie Chaplin" na bialskiej scenie

W ramach 3. Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego odbyło się kolejne wydarzenie, a właściwie monodram w wykonaniu Mateusza Deskiewicza. Bohater konfrontował swój los współczesnego aktora z osobą Charliego Chaplina.

W niedzielę (19 września) w ramach 3. Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego można było oglądać monodram pod tytułem "Być jak Charlie Chaplin" w wykonaniu Mateusza Deskiewicza. Po widowisku, każdy uczestnik mógł spotkać się z aktorem w jednej z bialskich pizzerii nawiązujących do Chaplina.

Monodram opowiadał o próbie zmierzenia się z legendą jaką był Charlie Chaplin, najsłynniejszy komik kina niemego, którego znakiem rozpoznawczym był melonik oraz laska. Scenariusz konfrontował współczesnego aktora z tą ikoną popkultury. Główny bohater poruszał nieoczywiste tematy i stosował wiele krytycznych porównań.

Reklama

Mateusz Deskiewicz to aktor filmowy, teatralny i musicalowy. Znany jest także z telewizyjnego serialu "Sąsiedzi" oraz "Kuchnia" emitowanego przez Polsat. Od 2004 roku występuje na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie można było zobaczyć go między innymi w takich musicalach jak: "Hairspray", "Zły", "Shrek", "Kiss me, Kate", "Klatka Wariatek" czy też "Spamalot".

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości