Trwają prace związane z budową parkingu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Huszczy Pierwszej. Inwestycja została ujęta w planach finansowych Gminy Łomazy, która zabezpieczyła na ten cel 70 tys. zł.
Zakres realizowanego zadania obejmuje utwardzenie terenu przed budynkiem z przeznaczeniem na miejsca postojowe dla samochodów, a także uporządkowanie i poprawę estetyki otoczenia strażnicy. Dzięki inwestycji zwiększy się funkcjonalność obiektu oraz komfort korzystania z niego przez druhów strażaków, mieszkańców i osoby odwiedzające remizę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze