Reklama

Gmina Łomazy: Powstaje parking przy remizie OSP w Huszczy Pierwszej

Trwają prace związane z budową parkingu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Huszczy Pierwszej. Inwestycja została ujęta w planach finansowych Gminy Łomazy, która zabezpieczyła na ten cel 70 tys. zł.

Zakres realizowanego zadania obejmuje utwardzenie terenu przed budynkiem z przeznaczeniem na miejsca postojowe dla samochodów, a także uporządkowanie i poprawę estetyki otoczenia strażnicy. Dzięki inwestycji zwiększy się funkcjonalność obiektu oraz komfort korzystania z niego przez druhów strażaków, mieszkańców i osoby odwiedzające remizę.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/06/2026 15:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości