09.10.2022 roku o godzinie 10:00, na placu Wolności w Białej Podlaskiej odbędzie się piknik wojskowy. Uroczysty apel będzie miał miejsce z okazji obchodów Święta 1. Warszawskiej Brygady Pancernej.
Wszystkich zainteresowanych czeka wiele atrakcji. Miłośnicy muzyki będą mieli okazję posłuchać występu Orkiestry Wojskowej z Siedlec oraz solistów z Klubu Wojskowego w Siedlcach. Każdy uczestnik będzie mógł podziwiać wystawę sprzętu wojskowego. Wszyscy będą mieli możliwość dowiedzieć się jak ratować ludzkie życie, ponieważ w punkcie medycznym odbędzie się pokaz pierwszej pomocy. Prezentowane będą też stoiska Wojska Polskiego i Służb Mundurowych. Nie zabraknie również silniejszego dreszczyku emocji podczas pokazu walki wręcz. Przewidziane są także gry i zabawy. Po wielu atrakcjach wszyscy będą mogli spróbować specjałów wojskowych przygotowanych przez żołnierzy. Będzie to m.in. słynna wojskowa grochówka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze