Reklama

Policjanci skontrolują autobusy dla bezpieczeństwa dzieci

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Z uwagi na to w całym kraju policjanci będą kontrolowali pojazdy przewożące dzieci w celu zapewnia bezpieczeństwa w okresie wypoczynku.

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przygotowało wykaz miejsc, w których prowadzone będą kontrole autobusów. Wykaz zawiera również numery telefonów, pod którymi można uzyskać informacje na temat przeprowadzenia doraźnych kontroli autobusów i kierowców.

W Białej Podlaskiej punkt znajduje się na parkingu przy ul. Narutowicza 57 oraz w miejscach wskazanych przez zgłaszającego. Można skorzystać z niego całodobowo umawiając się pod numerem telefonu 47 814 13 00 lub od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 po uprzednim kontakcie na numer 47 814 12 83.

Reklama

- Dobrym rozwiązaniem jest poinformowanie policjantów o planowanym wyjeździe z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu można uniknąć dłuższego oczekiwania na przyjazd patrolu Policji. - czytamy w komunikacie BRD KGP.

Na stronie www.bezpiecznyautobus.gov.pl można również sprawdzić podstawowe informacje na temat pojazdu przewożącego dzieci. Są tam zawarte między innymi dane o badaniu technicznym i polisie OC.

Pełny wykaz punktów w całym kraju można znaleźć w załączniku pod artykułem.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości