24/06/2026 | Wiktoria Kamińska
W SPZOZ w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się spotkanie o rozwoju placówki z udziałem m.in. starosty Mariusza Filipiuka i przedstawicieli samorządu oraz sanepidu. Omawiano projekt doposażenia kardiologii z KPO o wartości prawie 2 mln zł. Szpital kupi m.in. sprzęt do echo serca, holtery, nowe EKG i defibrylatory, doposaży pracownię prób wysiłkowych, przeszkoli personel i poprawi dostępność dla osób z niepełnosprawnościami.
Dyrektor Naczelny mgr inż. Marek Zawada
Starosta Bialski Mariusz Filipiuk
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białej Podlaskiej Renata Grądzka
Zastępca Dyrektora ds. Organizacji i Rozwoju dr hab. Maciej Płaszewski