Wróć do artykułu

Spotkanie nt. jakości i dostępności opieki kardiologicznej w międzyrzeckim szpitalu

24/06/2026 | Wiktoria Kamińska

Fotografie zdrowie Biała Podlaska

W SPZOZ w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się spotkanie o rozwoju placówki z udziałem m.in. starosty Mariusza Filipiuka i przedstawicieli samorządu oraz sanepidu. Omawiano projekt doposażenia kardiologii z KPO o wartości prawie 2 mln zł. Szpital kupi m.in. sprzęt do echo serca, holtery, nowe EKG i defibrylatory, doposaży pracownię prób wysiłkowych, przeszkoli personel i poprawi dostępność dla osób z niepełnosprawnościami.

Miasto Międzyrzec Podlaski - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości