17 czerwca uczniowie klas V i VI Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zalesiu uczestniczyli w wycieczce rowerowej do Grill Parku Jarzębina w Piszczacu Pierwszym. Celem wyprawy była promocja aktywnego wypoczynku, integracja młodzieży oraz doskonalenie zasad bezpiecznego poruszania się na rowerze.
Po dotarciu na miejsce na uczestników czekało wiele atrakcji. Uczniowie aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu, uczestnicząc w grach i zabawach integracyjnych, które sprzyjały budowaniu koleżeńskich relacji i rozwijaniu umiejętności współpracy w grupie.
Nie zabrakło również wspólnego ogniska. Pieczenie kiełbasek i chwila odpoczynku po rowerowej wyprawie były doskonałą okazją do rozmów i wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze.
Wycieczka przebiegła bezpiecznie i dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń oraz niezapomnianych wspomnień. Uczniowie wrócili do szkoły zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i umocnione przyjaźnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze