Reklama

Dwie ciężarówki od miasta i powiatu dla Sambora w Ukrainie

Kilkanaście ton żywności, artykułów sanitarnych, leków i innych najpotrzebniejszych rzeczy trafi z powiatu bialskiego do rejonu samborskiego w Ukrainie. Konwój w nocy wyruszy do sąsiedniego kraju.

W ciągu kilka dni tego dokonali mieszkańcy powiatu i miasta Biała Podlaska.

- W ciągu zaledwie kilku dni mamy dwa samochody załadowane po brzegi artykułami dla naszych Przyjaciół z Ukrainy. Mobilizacja była tak wielka, że musieliśmy zwiększyć liczbę samochodów, które dziś w nocy pod czujnym okiem Starosty Bialskiego Mariusza Filipiuka wyruszą na granicę z Ukrainą w celu przekazania darów ze zbiórki naszym Przyjaciołom z rejonu samborskiego - informuje Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej. 

Do akcji przyłączyły się: Miasto Biała Podlaska, Gminy: Biała Podlaska, Rokitno, Sławatycze, Zalesie i Drelów; OSP: Stołpno, Dołha, Sławacinek Stary, Zalesie, Sosnówka; Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Białej Podlaskiej, Koło Łowieckie nr 79 Wola oraz Firma Kasacja Pojazdów Filipiuk Międzyrzec Podlaski. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mariola 500+ - niezalogowany 2022-03-03 15:47:06

    Ukraińcom to dają....... za darmo........ a 500 +......... to nie chcą podnieść . Powinno być zamiast 500+ to 1000+ . Mam troje dzieci i jakby było 1000+ to bym miała za darmo 3000 zł za nic nie robienie miałabym 3000 zł . Bym tylko kawe piła i ziarnka łuskała . Zamiast dawać Ukraińcom za darmo to by 500+ podnieśli do 1000 + . Wtedy bym się zwolniła z pracy niech sobie polscy prywaciarze , przedsiębiorcy pracują sami za 3000 zł netto . Niech sami tyrają za te grosze . Państwo powinno dawać 3000 zł za troje dzieci za darmo a Ukraińcom w paczkach to kamienie powinni wysłać . A nam Polakom dać za darmo żywność i podwyższyć 500 +

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Patrycja - niezalogowany 2022-03-04 15:08:55

    Mariola, wstyd mi za Ciebie i Twoje poglądy

    • Zgłoś wpis
  • Katarzyna - niezalogowany 2022-03-05 06:36:48

    Zgadzam się Mariolka z Tobą. 500 + to są grosze. Powinno być minimum 1500+ na każde dziecko. Ponadto zamiast słać ukraincom to powinni kredyty frankowiczom umozyc i niech państwo spłaca za nas te kredyty a nie Ukraincom ślą. Nam matkom powinni dać 1500 + na każde dziecko i umozyc kredyty we frankach.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości