22/06/2026 | Autor: Redakcja BP24.pl | źródło: bp24.pl
Na miejscu czekało na uczniów sporo atrakcji. Czas spędzili aktywnie na świeżym powietrzu, biorąc udział w grach i zabawach integracyjnych, które pomagały w budowaniu relacji i ćwiczeniu współpracy. Było też wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek i chwilą odpoczynku po rowerowej wyprawie. Wycieczka przebiegła bezpiecznie i zostawiła wiele miłych wspomnień.